Hakkımızda

Shanti Yoga Merkezi Hakkında:

Shanti Yoga Bakırköy  2009 yılında Dr. Ecz. Ebru Özdemir Nath tarafından kuruldu. 2011 yılında Yoga eğitmeni Rishi Romeo Nath Hindistan'dan Türkiye'ye taşınarak Shanti Yoga Merkezi'nde derslerine başladı.

parallax

Shanti sözcük anlamı olarak iç huzur demektir. Shanti Yoga, her bireyin içinde varolan iç huzuru yakalamasına yardım eden Yoga çalışmalarının ulaşılabilir olmasını sağlamak amacıyla kuruldu. Shanti yoga; üyelerinin kişisel gelişimin bütün basamaklarında gelişmesini cesaretlendirmeyi ve güçlendirmeyi amaç edinmiştir. Yoga'ya başlarken alanında eğitim almış olan, bilgili, tecrübeli ve enerjisi yüksek olanbir  yoga hocası ile çalışmak ve farklı yoga stillerini ve terapileri denemek yoga yolunda keyifle ve hızla ilerlemeniz için sizi motive edecektir. Başlangıç seviyesi derslerimiz, orta ve ileri seviye derslerimizin yanında Hamilelik döneminde anne adaylarını fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak destekleyen Hamile Yogası derslerimiz de devam etmektedir. Shanti Yoga, Yoganın verdiği keyifle çabalama, başarma, kutlama mekanıdır. Kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz bir ortam oluşturmaya çalıştık. En büyük hedefimiz her öğrencimizin güvenli ve etkili bir şekilde yoga yapması için rehberlik etmektir. 

 

Dersler

  1. Başlangıç Yogası
    Tecrübeli eğitmenlerimiz her seviyede yoga yapmanıza yardımcı oluyorlar.
  2. Asthanga & Vinyasa Yoga
    Ashtanga Vinyasa Yoga, fiziksel güç talep eden uygulama, vücudu arındırmak için tasarlanmış bir iç enerji üretmek için nefes ve hareketi senkronize eder.
  3. Hamile Yogası
    Yoga yapmak, zihin ve bedeninizi  doğum için hazırlamanıza yardımcı olabilir. Çünkü odaklanmanıza, konsantre olmanıza ve sizi sağlıklı tutmanıza yardımcı olur.

Takımımız

Takımımız her geçen gün büyüyen topluluğumuza kapılarını sonuna kadar açarak, yoga bilgisini paylaşmayı hedefler. Yoga ile bağlanan bir topluluk olmanın önemine inanıyoruz.

EĞİTMENLERİMİZ

Yoga eğitmenlerimiz Yoga Alliance'a kayıtlı ve Registered Yoga Teacher RYT® ünvanına sahiplerdir. Yoga Alliance'da bulunan tüm yoga tiplerinde uzmanlardır.

  • Untitled-2